Partner ELSA Poland

[image_with_animation image_url=”7210″ alignment=”center” animation=”Fade In”]

EY to międzynarodowa firma świadcząca usługi doradcze w zakresie: audytu, doradztwa podatkowego, biznesowego i transakcyjnego. Zatrudniamy ponad 1400 profesjonalistów w naszych biurach w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 152 000 pracowników z 700 biur w 140 krajach.

Sponsorzy Strategiczni ELSA Poland

Allen & Overy, A. Pędzich sp.k. jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych międzynarodowych kancelarii prawnych w Polsce. Na polskim rynku istniejemy od 25 lat.

Nasz zespół składa się z ponad 60 prawników, w tym doświadczonych radców prawnych oraz adwokatów.

W swoim działaniu łączymy wszechstronną znajomość polskiego środowiska prawnego i regulacyjnego z międzynarodowym spojrzeniem na kwestie najbardziej istotne dla naszych klientów.

[image_with_animation image_url=”7301″ alignment=”center” animation=”Fade In”]
[image_with_animation image_url=”7307″ alignment=”center” animation=”Fade In”]

CMS jest międzynarodową kancelarią prawniczą świadczącą kompleksowe usługi doradztwa prawnego i podatkowego na rzecz przedsiębiorstw, instytucji finansowych oraz organów administracji. Jako jedna z największych firm prawniczych zatrudniamy ponad 3400 prawników w 65 biurach na całym świecie.

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych kancelarii w Polsce – działamy na polskim rynku od ponad 20 lat. W biurach CMS w Warszawie i Poznaniu pracuje ponad 140 prawników, którzy doradzają klientom działającym we wszystkich sektorach gospodarki.

„Deloitte” to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu wybranym klientom usług audytorskich, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego. Firmy te są członkami Deloitte Touche Tohmatsu Limited, prywatnej spółki prawa brytyjskiego z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (DTTL). Każda firma członkowska świadczy usługi w określonym obszarze geograficznym i podlega prawu oraz standardom regulującym działalność profesjonalną kraju prowadzenia działalności.

[image_with_animation image_url=”7305″ alignment=”center” animation=”Fade In”]
[image_with_animation image_url=”7309″ alignment=”center” animation=”Fade In”]

DLA Piper jest globalną kancelarią prawną z biurami w ponad 30 krajach na obszarze obu Ameryk, w regionie Azji i Pacyfiku, w Europie oraz na Bliskim Wschodzie, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą korzystać z naszych usług prawnych na całym świecie.

Kancelaria DLA Piper w Polsce świadczy najwyższej jakości usługi doradztwa prawnego i podatkowego dla międzynarodowych korporacji, instytucji finansowych oraz przedsiębiorstw krajowych prowadzących działalność we wszystkich sektorach gospodarki.

KPMG Tax M. Michna sp.k. posiada biura w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach, w których zatrudnionych jest około 200 profesjonalistów, w tym około 100 licencjonowanych doradców podatkowych, radców prawnych i biegłych rewidentów.

Doradcy podatkowi KPMG pomagają klientom w bezpiecznym i efektywnym rozliczaniu podatków. Bronią interesów i reprezentują podatników w sporach z organami skarbowymi. Pomagają korzystać z krajowej i unijnej pomocy publicznej. Obsługujemy ponad 1000 klientów ze wszystkich sektorów gospodarki (m.in. nieruchomości, sprzedaż detaliczna, produkcja dóbr konsumpcyjnych, sektor farmaceutyczny, telekomunikacyjny, bankowo-finansowy). Pracując z nami będziesz doradzać przy największych transakcjach biznesowych w Polsce, będziesz ułatwiać inwestorom zagranicznym poruszanie się w polskiej rzeczywistości i współtworzyć najbardziej efektywne podatkowo koncepcje oraz strategie działań dla wielkich korporacji.

[image_with_animation image_url=”7311″ alignment=”center” animation=”Fade In”]
[image_with_animation image_url=”7312″ alignment=”center” animation=”Fade In”]

MDDP jest jedną z wiodących polskich firm doradczych świadczącą kompleksowe usługi w zakresie podatków, prawa, business consultingu, finansów, outsourcingu księgowości i naliczania wynagrodzeń, audytu oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji. Zatrudniamy ponad 220 osób w biurach w Warszawie i Katowicach. Wśród naszych Klientów są czołowe koncerny międzynarodowe oraz największe polskie spółki ze wszystkich sektorów gospodarki.

PWC – Jako wiodąca globalna organizacja świadczymy profesjonalne usługi doradcze. Naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Korzystając z wiedzy i kwalifikacji ponad 233 tysięcy pracowników w 157 krajach, dostarczamy naszym klientom najwyższą jakość w zakresie audytu, doradztwa biznesowego oraz doradztwa podatkowego i prawnego.

[image_with_animation image_url=”7313″ alignment=”center” animation=”Fade In”]

Sponsor Wspierający ELSA Poland

[image_with_animation image_url=”7317″ alignment=”center” animation=”Fade In”]

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU. PZU SA działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych i jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową, zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.

Partner Medialny ELSA Poland

INFOR.pl to specjalistyczny portal adresowany głównie do: księgowych, kadrowych, prawników, osób prowadzących działalność gospodarczą, właścicieli firm oraz urzędników.
INFOR.pl dzieli się na 6 głównych serwisów tematycznych: Księgowość firm, Księgowość budżetowa, Kadry, Biznes, Sektor publiczny, Prawo. Wyselekcjonowany zbiór najważniejszych informacji, porad i narzędzi przydatnych w pracy każdego specjalisty, przygotowany został przez wykwalifikowany zespół redaktorów. Autorami publikacji są eksperci, księgowi, kadrowi, doradcy podatkowi, prawnicy, kancelarie itd.

[image_with_animation image_url=”7666″ alignment=”center” animation=”Fade In”]

Partner Pro Bono ELSA Poland

[image_with_animation image_url=”7316″ alignment=”center” animation=”Fade In”]

Kancelaria Doktór Jerszyński Pietras Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. p. została założona przez adwokata Łukasza Doktóra, radcę prawnego Jarosława Jerszyńskiego oraz adwokata Gracjana Pietrasa.

Kancelaria koncentruje swoją działalność w dziedzinie doradztwa prawnego związanego z szeroko rozumianym prawem gospodarczym, obejmującym zarówno kompleksowe przeprowadzanie konkretnych transakcji jak i prowadzenie spraw związanych z bieżącym funkcjonowaniem przedsiębiorców. Kancelaria reprezentuje także klientów w postępowaniach sądowych, arbitrażowych oraz administracyjnych związanych z działalnością gospodarczą.

Partnerzy Naukowi ELSA Poland

[image_with_animation image_url=”7327″ alignment=”center” animation=”Fade In”]
[image_with_animation image_url=”7326″ alignment=”center” animation=”Fade In”]
[image_with_animation image_url=”7325″ alignment=”center” animation=”Fade In”]
[image_with_animation image_url=”7324″ alignment=”center” animation=”Fade In”]