Zapewne właśnie zadajesz sobie pytanie, dlaczego warto wstąpić do ELSA?

Odpowiedź jest prosta!

Jeżeli:

• jesteś osobą aktywną,
• lubisz współpracować z innymi,
• chętnie podejmujesz nowe wyzwania

oraz chcesz

• działać w międzynarodowej organizacji;
• brać udział w różnego rodzaju projektach;
• poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne umiejętności;
• poznać wielu ciekawych ludzi –

ELSA to organizacja dla Ciebie!

Naszą działalność kierujemy do wszystkich studentów prawa – robiąc coś dla innych, robimy jednocześnie wiele dla siebie, ponieważ działalność w Stowarzyszeniu pozwala rozwijać i wykorzystywać umiejętność zarówno pracy w zespole, jak i twórczego myślenia i organizacji czasu, negocjacji, zarządzania ludźmi – w tym także poprzez udział w organizacji projektów o międzynarodowym zasięgu.

Nasi członkowie już teraz mają szansę nauczyć się sporządzać profesjonalne oferty i pisma, a także doskonalić dar wymowy i języki obce. Ponadto ELSA to dla członków znakomite uzupełnienie podstawowego uniwersyteckiego kursu prawa o umiejętności praktyczne, spojrzenie na to, jak może wyglądać zastosowanie „wiedzy książkowej” w życiu.

Jednak ELSA to przede wszystkim świetna zabawa!

Najważniejszą umiejętnością, jaką zdobywają nasi członkowie jest połączenie działalności w Stowarzyszeniu ze studiami na uniwersytecie. Pracodawcy wiedzą, że zatrudniając osobę, która potrafi intensywnie pracować i jednocześnie się uczyć, dokonują opłacalnej inwestycji.

Działając w ELSA korzystamy z doświadczenia firm, instytucji oraz osób reprezentujących sfery prawnicze i akademickie. Przez tę współpracę nabywamy nowe umiejętności i mamy szansę wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą podczas studiów. Wszystko to daje członkom ELSA atuty mogące przesądzić o ich przyszłości.

Co zrobić, by wstąpić do ELSA?

Nic prostszego! Przyjdź na spotkanie interesującej Cię sekcji lub skontaktuj się z naszym Dyrektorem ds. Zasobów Ludzkich, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania:

Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich –Daria Sarnowska (hr@zielona-gora.elsa.org.pl)